Brexit i koronawirus, a wyjazdy do Anglii

Bez względu na wszystko nasze busy do Anglii nadal kursują „w tą i z powrotem”. Bo mimo trudnej ongiś sytuacji transport pozostał możliwy. Przynajmniej jeśli chodzi o przewozy osobowe. Najtrudniejszy, był moment kiedy zamknięto granicę. Ale z momentem ich ponownego otwarcia, wszystko wróciło do jako takiej normy. A jeśli chodzi o Brexit, to nie ma on żadnego znaczenia, jeśli chodzi o możliwość znalezienie pracy, czy wyjazdów do Anglii lub powrotów z niej do Polski.

Zmienia się jedynie forma Unii Europejskiej. Ale jeśli ktoś zna język angielski, albo ma kontakty, może poszukać pracy, także za granicą. Zapraszamy do nas organizujemy przewozy polska Anglia i staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie. A jeśli chodzi o koronawirusa, to mimo że zaostrzenia już nie są tak restrykcyjne, dla przypomnienia.


Epidemia znoszenie zakazów
Epidemia koronawirusa zbierała żniwo na całym świecie. W krytycznej sytuacji znalazły się Włochy, Hiszpania, Francja, Wielka Brytania, Niemcy a także Polska. Nasi rządzący postanowili, że od 30 maja, nie ma już konieczności noszenia maseczek, ale pod warunkiem, że można zachować odstęp odległości co najmniej dwóch metrów. Wymogi te, mają zapobiec większej epidemii. A do sklepów dobrze jest stale zakładać maski, gdyż tam jest mniejsza powierzchnia i czasem brak możliwości zachowania odstępu. Zdjęto też najważniejszy zakaz, jakim było ograniczenie przemieszczania się. Każdy kto pracuje oczywiście będzie mógł do pracy chodzić i spokojnie z niej wrócić. Także do Anglii i z powrotem, aczkolwiek jeżeli poruszamy się komunikacją miejską musimy pamiętać, że w autobusie lub tramwaju. Albo w naszym busie, nadal warto nosić maseczki, a także rękawiczki ochronne. Oczywiście można było wyjść do sklepu po najpotrzebniejsze sprawunki. Możliwe są także spacery połączone z wyprowadzaniem naszych czworonogów. Jak i uprawianie sportu, tu jednak także obowiązują odległości. Jeżeli jednak nie musimy podróżować, to lepiej zostańmy w domu. Jeśli jednak wyjazd był już od dawna zaplanowany, albo z powodu pandemii został przełożony. To może warto skorzystać z naszych busów do Anglii, przy zachowaniu pewnych środków ostrożności.


Drukuj   E-mail